Geometria 3D HUNTER

Ustawienie geometrii kół w samochodzie ma duże znaczenie, nie tylko jeśli chodzi o bezpieczeństwo w samochodzie, które stawiamy na pierwszym miejscu. Chodzi także o aspekt finansowy, niewłaściwie wyregulowana geometria może oprócz dyskomfortu podczas prowadzenia samochodu, powodować także przyspieszone zużywanie się opon. Wykonujemy precyzyjne ustawienie geometrii najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem Hunter Hawkeye 3D którego dokładność to 0,01 minuty daje pewność że samochód będzie się prowadził pewnie i bezpiecznie.


 

Po wykonaniu ustawienia klient otrzymuje wydruk z danymi pojazdu i wynikami ustawienia.

 

 

Na wydruku znajdują się dwa kwadraty, jeden pod drugim, w górnym są informacje na temat samochodu przed regulacją, natomiast w dolnym po regulacji geometrii. Jeśli wszystkie pola na wydruku są koloru zielonego regulacja jest zbędna ponieważ wartości są w tolerancji.

 

 

 

 

W tym przypadku konieczna jest regulacja zbieżności, ponieważ parametr ten wyświetla się na czerwono, w dolnym kwadracie jest już skorygowana. Na wydruku zawarta jest informacja o danych pojazdu - przebieg, rok produkcji, marka i model oraz zdjęcie przodu podczas regulacji.